NewTek Berlin Bayii Toplantısı

newtek-berlin23D Storm firmasının düzenlemiş olduğu 11. Bayiler Toplantısı bu yıl 21-22 Mayıs 2015 tarihleri arasında Berlin’de düzenlendi. Bu toplantıda NewTek ve Livexpert markalarının bu yıl çıkan yeni ürünleri tanıtıldı. Yeni çıkan Advanced Edition, NewTek University seansı ile TriCaster ürünlerine getirdiği yeniliklerle uygulamalı olarak tanıtıldı. Yeni çıkan bu uygulama ile TriCaster ailesine 60 yeni özellik eklendi.

Toplantının gözdesi Talkshow (Skype) ürünü oldu. Ürünün tanıtımı yapıldı ve NewTek Başkanı Andrew Cross ile San Antonio’dan (ABD) canlı yayın bağlantısı yapılarak katılımcıların sorularını bizzat canlı yayında kendisi cevapladı. Toplantıda ayrıca 3D Storm markası olan Livexpert ürünleri de tanıtıldı. Live CG ürünleri üzerinde duruldu ve Avrupa’da gerçekleştirilen örnek projelerden bahsedildi.

Bayii Toplantısı 3D Storm firması tarafından düzenlendi ve NewTek firması da yönetim seviyesinde katılımda bulundu. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika NewTek satıcıları bu toplantıda bir araya gelerek deneyimlerini paylaşma fırsatı buldular. 2015 yılı başında NewTek Bayisi olan Provideo, bu toplantıda Satış Müdürü Mustafa İnal tarafından temsil edildi.