Newtek TriCaster 1 Pro Mükemmel Prodüksiyon Sistemi

TriCaster 1 Pro, modern yapımcı, yayıncı ve içerik yaratıcıları için benzersiz bir prodüksiyon sistemidir. Mükemmel kalite ve özellikleri ile yoğun talepleri olan orta ölçekli üretimler için yüksek performans maliyet oranına sahiptir. TriCaster 1 Pro, endüstrinin önde gelen yazılım odaklı üretim teknolojisi ve yüzlerce geleceğe şimdiden hazır bir cihazdır. Günümüz profesyonellerinin daha fazlasını üretmek için yerleşik ve gelişmekte olan iş akışlarından yararlanmalarına olanak tanıyan yetenekler ve izleyicilerinin can attığı inanılmaz içerikleri her zaman her yerde izlemelerine olanak verir.

Live Call Connect

Popüler görüntülü iletişimden programlarına, 4 faklı video girişi hailnde entegrasyon sağlar. (Facebook Messenger, WhatsApp, FaceTime, Zoom, Skype TX, Microsoft Teams, Discord, Slack ve Tencent.)

NDI|HX Kamera Uygulamaları 

Kullanıcılar artık Android ve iOS için NDI TriCaster Kamera uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilir.

Makrolarda Değişken Desteği 

Operatörlerin karmaşık çözümler sağlamak için makrolarda mantığı kullanmasına olanak tanıyan dinamik ve güçlü bir araç

Sinirsel Ses Yalıtımı 

Tek bir düğmeye dokunarak sesi temizleyin . Yapay zeka kullanarak, TriCaster arka plan gürültüsünü iptal edebilir veya azaltabilir

ve sesleri otomatik olarak algılar.

Canlı Akış ve Yayınlama 

TriCaster 1 Pro, 3 kanal kodlanmasını destekler

Çeşitli bağlantı türleri, garklı çözünürlükler ve akış sağlayıcılarını destekleyen, çoklu ön ayar seçenekleri ve özel profil ayarları dahil olmak üzere dahili  kodlayıcışar ile canlı akışı mümkün kılar.

Kalite Ön İzleme 

Operatörler artık girişlerine gelen her video kaynağının çözünürlüğünü / kare hızını görebilecekler.

Alfa Kanalı Çıkışları

Uzak iş akışları için mükemmel olan operatörler artık MIX çıkışlardan biri aracılığıyla Alfa Kanalı gönderebilir

Live Story Cretaor

Microsoft Word kullanarak otomasyon programlamak için devrimci bir yaklaşım. .Microsoft Word’de bir yazı dosyaı oluşturup, TriCaster 1 Pro’ya yüklendikten sonra gösteri kolayca yürütülür.

NDI ® Genlock 

Kullanıcıların, bir video karesinin tam olarak ne zaman gönderileceğini söyleyen ortak bir senkronizasyon darbesiyle çıkışları eşleştirmesine izin verir.

LiveGraphics

Popüler Adobe® Creative’i kullanarak animasyonlu başlıklar, hareketli grafikler ve döngü efektleri tasarlayın. Cloud® araçları—ardından bunları doğrudan TriCaster 1 Pro’nuza aktarın. LiveGraphics™ muhteşem grafikler üretmenizi ve sunmanızı her zamankinden daha hızlı ve daha kolay.bir şekilde sağlar

LivePanel

Kendi yazılım tabanlı kontrol panellerinizi oluşturun ve TriCaster 1 Pro’nuzu herhangi bir uyumlu masaüstü veya mobil cihaza ağ üzerinden bağlayın. 

LivePanel uzaktan video karıştırma, medya oynatma, ses karıştırma ve makro için üretime hazır kontrol panelleri içerir.