Newtek Tricaster TC1 Canlı Yayın Prodüksiyon Sistemi

Tam özellikli bir 4K UHD dijital medya prodüksiyon çözümü.

NewTek TriCaster TC1, yazılımla çalışan çok kapsamlı canlı prodüksiyon sistemidir. TC1, gelişmiş üretim yetenekleri ve geleceğe hazır IP iş akışları sağlar

Üstün fonksiyon ve özellikleri ile modern ağ ve bilgi işlem teknolojisinden yararlanarak  geleceğin IP teknolojisin size bugünden sunar.

Başka hiçbir çözüm, içerik üretmek, sunmak ve değişen izleyici alışkanlıklarının ihtiyaçlarını karşılamak için bu kadar yetenekli ve uygun maliyetli değildir.

NewTek TriCaster TC1 de Format Esnekliği

Programlar, performanslar, etkinlikler için,  saniyede 60 kare hızında 4K Ultra HD çözünürlüğe kadar üstün bir izleme deneyimi sunun 

Native IP İşleme

NDI video, ses ve veri iletimini IP üzerinden sıfıra yakın gecikme ile gerçekleştirin ve gerçek zamanlı olarak ağdaki herhangi bir yerden IP kaynaklarına anında erişin ve kesintisiz değişim yapın.

Çok Kaynaklı Video Karıştırma

16 adet harici uyumlu SDI ve IP video kaynağının herhangi bir kombinasyonunu kullanarak içerik oluşturun.

Çok Hedefli Yayın Dğıtımı

4 SDI ve IP canlı çıkış, çok platformlu canlı akış ve sosyal medya yayıncılığı ile herhangi bir ekran için çeşitli en boy oranlarında, çözünürlüklerde ve kare hızlarında dijital medya içeriği üretin .

Kayıt ve Tekrar Oynatma

NewTek TriCaster TC1 ile 8 kanallı tam çözünürlüklü videoyu NDI, QuickTime veya H.264 dosyalarına kaydedin. Ana çıkışı arşivleyin, post prodüksiyon için ham kamera görüntülerini alın, üretim materyallerini önbelleğe alın ve anında yeniden oynatma için gerçek zamanlı olayları yakalayın .

Kontrol ve Otomasyon

LivePanel ile erişilebilen özel kullanıcı ara yüzlerini yapılandırın. Kapsamlı bir makro otomasyon sistemi, ayarları otomatikleştirir ve özel komut dizilerini destekler. Prodüksiyon otomasyonunu Live Story ile entegre edin.

Provideo Tricaster ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Newtek Tricaster TC1 Fiyatı ve teklif almak için bize ulaşın.