Sanal Stüdyo kurmanın En Kolay Yolu: TriCaster

Provideo A.Ş. Distibütörlüğü ile Türkiye’ye sunulan ve Dünyadaki en eksiksiz kompakt multimedya stüdyosu olan TriCaster’ı kullanmanız için bir video uzmanı olmanıza, stüdyoya veya profesyonel prodüksiyon ekipmanlarının nasıl çalıştırılacağını bilmenize gerek yok.

Basit bir yeşil fon perdesi önünde yaptığınız çekimleri, hızlı ve pratik bir şekilde sanal stüdyo içerisine ekleyerek harikalar yaratabilirsiniz. TriCaster içerisinde gelen sanal stüdyo örneklerini sınırsız kullanabilir ya da kendi sanal stüdyo tasarımlarınızı TriCaster’a ekleyebilirsiniz. Sanal stüdyolarınıza 8 farklı kamera hareketi verip, birbirleri arasında geçişler sağlayabilir, Böylelikle gerçeğinden zor ayırt edilebilen işler çıkartabilirsiniz.

352323TriCaster Mini ile her türlü ortamda canlı yayın mümkün!

İster Youtube, Akamai ve Ustream gibi popüler yayın siteleri üzerinden isterseniz de kendi video serverınızı kullanarak canlı yayın yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yayın kalitenizi ve formatınızı seçip canlı yayına başlamak.

TriCaster ile yapmış olduğunuz yayınlarını, yayınınız bittikten sonra hızlı bir şekilde sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Popüler sosyal medya kanalları Facebook, Twitter ve Youtube kanallarında videolarınızı herkesle paylaşabilirsiniz.

Provideo A.Ş distribütörlüğünde; şirketlerde, bankalarda ve üniversitelerde kullanılmaya başlanan Newtek ürünü TriCaster, kullanım alanlarını genişletmeye devam ediyor.

TriCaster İle Neler Yapabilirsiniz?

KURUM İÇİ EĞİTİM: Stüdyo kalitesinde hazırlanmış eğitim videoları oluşturun ! Eğitim videolarınızı sosyal ağlarda veya web sayfanızda canlı yayınlayın, arşivleyin ve çalışanlarınız her yerden ulaşsın.

WEB TV: Kendi kurumsal kimliğinize göre oluşturduğunuz web tv’nizden yayın yapın. Farklı sanal stüdyo seçeneği ile oluşturabileceğiniz etkili canlı yayınlarla kitlelere ulaşın. Videolar arasında geçişler yapabilir, realtime efektlerle görüntüleri süsleyebilir, üzerine yazı, grafik, logo basabilir, tüm bunları yaparken elde edilen sonucu aynı anda istediğiniz platformdan yayınlayabilir ve kaydedebilirsiniz.

Etkinlik_TricasterTANITIM VİDEOLARI: Bu sistemle vizyonunuzu yansıtabileceğiniz, ürünlerinizi ayrıntılarıyla tanıtabileceğiniz, sıra dışı tanıtım videoları çekebilirsiniz!

ETKİNLİKLER: Tüm şirket etkinliklerinizi (basın toplantıları, davetler, festivaller, konserler, şirket için etkinlikler, ürün lansmanı, seminerler etc.) belirleyeceğiniz platformdan yayınlayın ve kaydedin.

DUYURU / SESLENİŞ: Mesajlarınızı canlı yayınlayarak tüm çalışanlarınıza ve dünyaya duyurun. Şirketinizin vizyonunu bir üst seviyeye taşıyın!

SANAL STÜDYO:

Yeşil perde önünde tüm stüdyo imkanlarına sahip sanal stüdyolarda yayın yapabilir veya kurumunuza özel stüdyolar tasarlayabilirsiniz. Yayıncılığa başka bir bakış açısı getirerek, dekor problemlerine son noktayı koyabilirsiniz. Görüntüleri sanal dekorlarınızla kaliteli bir şekilde birleştirebilir, farklı kamera hareketi ile sanal dekorlarınızı hareketli hale getirebilirsiniz.

TOPLANTI VE KONFERANS: Dünyanın her yerinden izlenebilecek ve katılım sağlanabilecek global konferans/toplantılar düzenleyin. Konferans videolarınızı güvenilir şekilde kaydedin ve webde yayınlayın.

Sanal Stüdyo kurulumu ve TriCaster sistemi hakkında bilgi ve teklif almak için lütfen bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

Ayrıca webtvkur sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BİLGİ AL