NewTek TriCaster Mini 4K

NewTek TriCaster Mini 4K, anlatacak bir hikayesi olan herkesin prodüksiyon uzmanlığına ihtiyaç duymadan eğlenceli ve heyecan verici şovlar yapmasına olanak tanıyan, kullanımı kolay bir kompakt video oluşturma sistemidir.

Hikayenizi yayın kalitesinde sonuçlarla anlatmak için video uzmanı olmanıza gerek yok. TriCaster Mini 4K ile kutuyu açtıktan sonra dakikalar içinde UHD’ye kadar çözünürlüklerde bir gösteri yapabilirsiniz. TriCaster Mini 4K, kablo uzunluğu sınırlaması olmaksızın HDMI kameralarınıza ve cihazlarınıza basit bire bir bağlantılardan yararlanırken medya bileşenlerine kolay bağlantı için NDI kullanarak IP tabanlı prodüksiyonun tüm avantajlarını sunar.

Başka hiçbir taşınabilir video oluşturma sistemi, TriCaster Mini 4K‘dan daha uygun fiyata bu kadar fazla fonksiyon ve hikaye anlatmanın bu kadar kolay ve eğlenceli yolunu sunmaz. Kompakt ünitenin taşınması ve kurulumu kolaydır ve her boyuttaki veya şekildeki ekranlara ve görüntülere yüksek kaliteli gösteriler sunmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle birlikte kurulur. NDI ile TriCaster Mini 4K, kameralar, dönüştürücüler ve özel yazılım uygulamaları gibi IP üzerinden çok çeşitli NewTek ve üçüncü taraf sistemlere kolayca bağlanabilir.

Tricaster Mini 4K ile Komple Prodüksiyon

Video değiştirme, oynatma, miksaj efektleri, grafikler, ses miksajı, sanal setler ve daha fazlası için yüzlerce gelişmiş prodüksiyon özelliğiyle harika içerikler üretin.

• Format Esnekliği

UHD 60p çözünürlüğe kadar programlar, performanslar ve etkinlikler için sürükleyici bir görüntüleme deneyimi

• Native IP Sinyal İşleme

NDI video, ses ve veri aktarımı IP üzerinden sıfıra yakın gecikmeyle yapılır. Ağın herhangi bir yerinden sınırsız IP kaynaklarına anında erişim ve sorunsuz değişim.

• Çok Kaynaklı Video Kaynak desteği

Kameralar, mobil cihazlar, Skype görüntülü aramalar, bilgisayarlar, canlı akış medyaları, ses/video dosyaları, grafikler ve daha fazlasını içeren 8 harici uyumlu IP video kaynağının herhangi bir kombinasyonunu kullanımı.

• Çok Hedefli Değıtım

4 IP canlı çıkış, çok kanallı kayıt, çok platformlu canlı akış, sosyal medya yayıncılığı, depolama birimlerine veya ağ konumlarına aktarım ile herhangi bir ekran veya program için çeşitli en boy oranlarında, çözünürlüklerde ve kare hızlarında dijital medya içeriği üretimi.

• Kayıt ve Tekrar Oynatma

4 kanallı tam çözünürlüklü videoyu NDI veya QuickTime dosyalarına kaydetme, ana çıkışı arşivleme, post prodüksiyon için ham kamera görüntülerini alma, isteğe bağlı olarak prodüksiyon ekstralarını ve sunum malzemelerini önbelleğe alma ve anında yeniden oynatma için gerçek zamanlı olayları yakalama.

• Prodüksiyon kontrolü

İşlevleri birleştirmek için makrolar oluşturma, kaydetme , uzak prodüksiyonlar için LivePanel ile basit özelleştirilmiş soft paneller oluşturma ve Live Story Creator ile gömülü komut dosyalarına dayalı teleprompter kontrolü ile gösterileri otomatikleştirme.

• Canlı Ses Deneyimi

Yazılım tabanlı bir ses mikseri, dijital, analog ve IP ses desteği, Talk Back iletişimi ve çıkışa stereo ses verebilme

Provideo Tricaster ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Tricaster Mini 4K Fiyatı ve teklif almak için bize ulaşın.