Virtual Set Editörü

tricaster_ibc2010

Yeni bir görünüme geçmenin ve yol katetmenin zamanı geldi. TriCaster için Virtual Set Editörü 2.5 ile stüdyo ve izleyicilerinizi her yere taşıyabilirsiniz. Yukarıdan aşağıya tam holografik 3D ile gerçeğe en yakın ekranları kendiniz yakalayabilirsiniz.

İnşa maliyeti olmadan daha büyük, profesyonel görünümlü bir stüdyo yaratın. Sunucularınız birkaç inç uzaktayken (ya da tamamen farklı konumlardayken) bile  farklı set alanlarında görünmesini sağlayın – bir masanın arkasında veya bir balkonda bile olabilir.  Bir alandan diğerine geçmek veya kamera değiştirirken açıyı da değiştirmek için gerçekçi kamera hareketleri ayarlayın. Hayatın kendisine benzeyen stüdyo monitörleri gibi kendi oluşturduğunuz sanal donanımları kullanarak canlı video klipler, animasyon döngüsü veya diğer medya kaynaklarını oynatın.

Ayrıca son teknoloji holografik LiveSet teknolojimizle istediğiniz konumu ekrana getirin. Bir akıllı telefon veya DSLR ile çekilen basit bir panoramik görüntü şovunuzu bir 3D üç boyutlu çevreye dönüştürebilir ve izleyicileri çekersiniz.

Özel bir canlı sanal set oluşturarak, Markanızı yükselterek iyi bir şekilde konumlandırmak için, Sanal Set Editörü programınızı daha önce hiç bulunmadığı yerlere getirir.

480-300Bir bakışta
• Holografik LiveSets
Herhangi bir gerçek dünya konumunda  özel 3D bir çevre yaratın, akıllı telefonunuzla çektiğiniz panoramik bir resmi dönüştürün veya bir 3D modelleme programı kullanarak tasarladığınız resmi fotogerçekçi, holografik canlı sanal sete dönüştürün
• Gerçek Hayat Hareket ve Alanları
Ayarlanabilir çekim çerçeveleme ve animasyonlu hareketler ve gerçek zaman yansıtmalı alanlarla gerçekçi sanal kamera işlemleri yapın
• Animasyon Etki ve Geçişleri
Dahili Animasyon Saklama Oluşturucusu özel görüntü dizilerini 3D video biçimlendirme veya audio ile tampon etkilerine veya animasyonlu geçişlere çevirir
• Özel İşler
• Katmanlı PSD dosyalarından Sanal Set Editör projeleri oluşturun; favori grafik oluşturma uygulamanızda rastgele setler tasarlayın, içeri aktarın ve özelleştirin
• Genişletilmiş İş Akışı

TriCasterdan tasarım iş akışınızı bağımsız bir iş istasyonunda genişletmeniz için çift lisans

images (1)Sanal Set Editör Gereklilikleri ve Özellikleri

Sanal Set Editörü her program için markanızda bir imza tasarlamanızı sağlar. Dahil edilen set şablonlarında renk şemalarını değiştirebilir ve özel sanat çalışmaları ekleyebilirsiniz. Rastgele kendi set tasarımlarınızı yaratın ve bunları hayattakilere benzer 3D stüdyo çevrelerine dönüştürün. İzleyicileri yansıtmalı alanlar, kamera hareketleri ve canlı video katmanlarıyla dünyanıza çekin. Statik 2D arka planlar kullanan diğer sanal set şirketlerinin aksine, anlık gerçeklik için gerçek hareketli arka planlar yaratabilirsiniz.

Verilen iki lisansla yaratıcı gücün iki katını elde edin. Sanatçınız ayrı bir iş istasyonunda tek başına bir uygulamada setler oluştururken Sistem içerisinde bir TriCaster eklentisi olarak Sanal Set Editörünü kullanın.

BİLGİ AL