Eğitim Videoları Çekin

egitim_2

Her şirket, yeni/mevcut personel eğitimlerinin düzenli ve eksiksiz bir şekilde yapılmasına önem gösterir. 81 ilde şubeleri olan büyük firmalar, personel eğitimleri için günümüz teknolojilerini kullanmaktadır. Bu teknolojilerden en etkili olanı şüphesiz ki videolardır.

Firmaların en önemli ihtiyaçlarından birisi tüm eğitimleri sıcağı sıcağına tüm çalışanlarına anlık olarak iletebilmek ve iletirken de kurumsal kimliğin yansıtılmasından ödün vermemektir. Firma, ayrıca satış ekibini ürünlerinde yaşanan güncellemeler hakkında bilgilendirmek/eğitmek istediğinde, ekibini genel merkezde toplamak yerine, güncellemeleri içeren eğitim videoları ile işini kolaylaştırabilir.  Örneğin, Tüm illerdeki personelinize yeni çıkan bir ürünü veya üründeki bir güncellemeyi anlatmanız gerekiyor. TriCaster Burada devreye giriyor. Bu yayını gerçek zamanlı yapabiliyorsunuz, isterseniz logonuzu, alt yazılarınızı basabiliyor veya ekrana kamera görüntüsüne ek olarak farklı görüntüler ( sunum, word, pdf, kullanım klavuzu veya resim) basabiliyorsunuz. Ayrıca ekranda Greenbox üzerinden keylemeyi yaparak yansıtacağınız görüntüyü daha profesyonel ve background da farklı bir görsel/video ile paylaşabilirsiniz.

Bir firma için sağlıklı satış süreci, satış ekibinin ürünlere tam anlamıyla hakim olmasıyla gerçekleşir. Kurumsal firmalarda özellikle satış ekibinin firmaya ait ürünleri tanıması, bu ürünlerin özelliklerini ve belli aralıklarla çıkan güncellemelerini çok iyi kavraması gerekir. Çalışanları farklı ülke ve şehirde dağılmış olan firmalar, TriCaster ile önceden hazırladıkları eğitim videolarını yeni başlayan personelleriyle paylaşabilirler. Firmanın kurumsal kimliğine göre hazırlanmış bu eğitim videoları oryantasyon sürecinde firmaların zaman ve bütçe kaybı yaşamalarına engel olur.

TriCaster ile firmalar artık kolayca profesyonel eğitim videoları hazırlayabilecek. Üstelik firmanın vizyonuna uygun profesyonel eğitim videoları hazırlamak için yayıncılıktan veya prodüksiyondan anlayan bir personele ihtiyaçları olmadan. TriCaster’da grafiğe yatkın bir IT personeli ile kolaylıkla profesyonel eğitim videoları hazırlayabilirsiniz.

TriCaster küçük ve kompakt yapısı sayesinde, prodüksiyon cihazları kadar yer işgal etmediğinden çoğu firmanın tercih sebebi haline gelmiş durumda. Ayrıca, Sanal stüdyo uygulaması ile büyük bütçeli dekorlar olmadan gerçek zamanlı keyleme yöntemiyle eğitim videolarınızı sıradışılığa taşıyabilirsiniz.

tricaster_foto
canlı demo tanitim_1