Web TV

penta_adobe creative cloud_etkinlik4

Kurumsal firmalar, misyon ve vizyonlarını, hedeflerini, eğitim ve seminerlerini kendi web tv’leri üzerinden, diledikleri ortamda ve diledikleri kişiye aktarabilmektedirler. Firmalar, bu sistemlerle beraber kurumsal kimliklerini kendi web tv leri üzerinden devam ettirebilir ve çalışanların aşina olmasını ve benimsemesini sağlayabilirler..

TriCaster ile kurumlar, kendi oluşturdukları etkili canlı yayınlarla kendi web tv’leri üzerinden herkese ulaşabilirler.

Tricaster’ın içerisinde barındırdığı sanal stüdyo seçeneği, kurumları bütçe kaybından kurtararak web tv lerinden gerçek zamanlı olarak yayın yapabilmesine yardımcı olur.

Web tv üzerinden yayınlanacak videolar arasında geçişler yapabilir, gerçek zamanlı efektler ile görüntülerinizi süsleyebilir, üzerine yazı, grafik ve logo basabilir, tüm bunları yaparken elde edilen sonucu aynı anda istediğiniz platformdan yayınlayabilir ve kaydedebilirler.
Yeşil perde önünde tüm stüdyo imkanlarına sahip sanal stüdyolarda yayın yapabilir veya kuruma özel stüdyolar tasarlayabilirler.

Yayıncılığa başka bir bakış açısı getirerek, dekor problemleri ile uğraşmadan görüntüleri sanal dekorlarla kaliteli bir şekilde birleştirebilir, farklı kamera hareketi ile sanal dekorları hareketli hale getirebilirler.

Kurumsal Web TV’nin firmanın vizyonuna birçok katkısı olacaktır. Yapılacak tüm görsel faaliyetlerin bu platform üzerinden tüm çalışanlara ve hedeflenen müşteri kitlesine ulaşmasını sağlayabilirler. Görsel faaliyetlere örnekler ;

  • Yönetici duyuruları

  • Ürün tanıtımları ve eğitimleri

  • Personel eğitimleri ve iç iletişim videoları

  • Toplantı ve etkinliklerin yayınlanması

  • Canlı konferans görüşmeleri yapılması ve yayınlanması

  • Müşteri başarı hikayeleri

  • Sektörel olarak hazırlanan içeriklerin yayınlanması

uzaktan eğitim 2