Toplantı ve Konferans Yayını

penta_adobe creative cloud_etkinlik4

Şirketler, düzenledikleri toplantı/konferanslarda çok sayıda kişiye kurumsal kimliklerinden ödün vermeden seslenmek isterler.

Kurumsal organizasyonlarda katılımcılara ve katılımcılar dışındaki birçok kişiye aynı anda ulaşabilmek, yeni teknolojik sistemlerle mümkündür.

Bir organizasyona katılanlar kadar katılamayan kişiler de önemlidir. Artık toplantılarınıza katılamayan kişilere de ulaşmanızı sağlayacak sistemler mevcut. TriCaster ile toplantılarınızı/konferanslarınızı hem katılımcılara hem de katılmamış kitlelere ulaştırabilirsiniz. Düzenlediğiniz organizasyonu, organizasyona katılmayan kişiler katılan kişilerle aynı anda izleyebilir. TriCaster sayesinde toplantılarınızı anlık canlı  olarak yayınlayabilir ve bu yayını arşivleyerek dilediğiniz kişilerle paylaşabillirsiniz.

Toplantılarınızı görsel temalar ile güçlendirebilir, dünyanın herhangi bir yerindeki bir kişiyle görüntülü canlı konferans görüşmesi yapabilirsiniz. Bu toplantıları ve görüşmeleri yayınlayabilir, kayıt edebilir ya da arşivleyebilirsiniz.

uzaktan eğitim