Uzaktan Eğitim

uzaktan_egitim

Bir çok ülke/şehirde bayileri ve distribütörleri olan firmalar, belli aralıklarla bayilerini ve satıcılarını bilgilendirmek isterler. Firmaların, bayilerindeki çalışanlara eğitim vermek veya iletişim kurmak için her seferinden onları tek bir merkezde toplaması ve aynı anda etkileşim kurması çok maliyetli olduğu gibi zaman kaybına da yol açar. TriCaster, firmaların farklı şehirde hatta ülkede bulunan bayilerine/çalışanlara tek merkezden canlı yayınla aynı anda eğitim vermesine imkan sağlıyor.

Bayi ve çalışanlarına Webinar uygulaması ile uzaktan eğitim veren firmalar tam anlamıyla interaktif bir yayın gerçekleştiremiyor. TriCaster da ise firma, bayilerine veya çalışanlarına verdiği uzaktan eğitim yayınını interaktif şekilde yapabiliyor. Adobe Connect programı ile yapılan Webinar yayınında kurum/firma yayını kendi kurumsal kimliğine göre düzenleyemiyor. TriCaster ile yapılan canlı yayınlar da ise firma uzaktan eğitimi kendi kurumsal kimliğine ve renklerine göre hazırlanmış bir ekran üzerinden verebiliyor. Kendi logosunu yayına basabiliyor, alt yazılar ekleyebiliyor , veya ekrana kamera görüntüsüne ek olarak farklı görüntüler (sunum, word, pdf, kullanım klavuzu veya resim) basabiliyor. Ayrıca ekranda Greenbox üzerinden keylemeyi yaparak yansıtacağı görüntüyü daha profesyonel ve background da farklı bir görsel/video ile paylaşabiliyor.

Eğer canlı yayın birden fazla kamera ile yapılıyorsa bir video miksere ihtiyaç vardır. Burada TriCaster devreye girer ve kurumsal vizyonunuza güç katan profesyonel videolar elde etmeniz sağlar. Bu videoların kayıtlarını kolayca dilediğiniz kişilerle paylaşarak vakit kaybından kurtulabilirsiniz.

uzaktan_egitim 2