Yönetici Konuşması

yonetici_konusmasi

Şirket içi iletişimi canlı tutmak isteyen şirket yöneticileri, çalışanlarına, belirli aralıklarla firma prensipleri hakkında bilgi vermek ve motivasyon konuşmaları yapmak ister. Bir CEO, çalışanlarına, bayilerine ve satış departmanlarına yıllık/aylık satış hedefleri hakkında bilgi vermek isteyebilir. Yönetici/CEO; bu iletişimi, gelişen teknoloji sayesinde en etkili görsel araç olan videolar ile sağlayabilir. Dolayısıyla, canlı yayınla bu seslenişi izleyen herkese kurumsal kimlik doğrudan aksettirilmiş olur.

Yöneticilerin TriCaster aracılığı ile yaptığı bu canlı yayınlara anında müdahale edilerek, yayının hem realtime kurgulanmış hali hem de orijinal hali kayıt altına alınabiliyor. 81 ilde şubeleri olan büyük çaplı bir kurumsal firma, genel merkezinden yapılan canlı yayın aracılığı ile tüm şubeleriyle aynı anda etkileşim kurarak şirketin kurumsal yapısını ve değerlerini ulaştırabilmektedir. Üstelik bunu yaparken teknik ekibe ve oda dolusu cihaza ihtiyaç yoktur. Kısa eğitim alan bir IT personelinin tek başına yönetebileceği TriCaster şirketlerin bütçelerini de korumalarını sağlıyor.

Ne yapabilirsiniz?

1 – İstediğiniz yerden hemen canlı yayın yapabilirsiniz.

2- Kurumsal kimliğinizi yayına yansıtabilir logo, alt yazı veya slayt gibi bilgileri gerçek zamanlı paylaşabilirsiniz.

3- Tüm şirkete veya youtube a hemen yayın yapabilirsiniz.

4- İstediğiniz kadar Sanal Stüdyo ekleyebilir, kendisini bulunduğunuz ortamdan farklı bir yerde/stüdyoda gösterebilirsiniz.

5- İsterseniz bir açılışı veya eğitimi hemen yayınlayabilirsiniz.

6- Kurum içi program yapabilir veya prosedürlerinizi çok kolay şekilde videoya aktarabilirsiniz.

7- Şirket eğitimlerini içerisindeki sanal stüdyolar üzerinden yapabilir veya yapılan eğitimleri tüm çalışanlar ile logolu alt yazılı şekilde paylaşabilirsiniz.

Daha ayrıntılı kullanımlar için lütfen bizimle temasa geçiniz. 0212 320 97 77 veya info@provideo.com.tr üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

yonetici_konusmasi 2